Cześć!

Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy, że niedługo przyjedziesz na sesję zdjęciową:)

Poniżej zamieszczam ogólne zalecenia dotyczące ubioru, dopasowania i kolorów. 

 

Najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że ubrania i miejsce sesji zdjęciowej pasują do siebie i że wszyscy mają ten sam styl ubierania się. 

Ile kompletów ubrań należy zabrać na sesję zdjęciową?

 

Pracuję dość szybko, dlatego proponuję zabrać 2-3 zestawy ubrań na godzinę zdjęć w studio. 

Na sesję plenerową można przygotować 1-2 stroje, a w domu będziemy mieli dostęp do szafy i nie będziemy ograniczeni w wyborze:)

Makijaż i stylizacja

 

Makijaż na sesję jest pożądany, ale musi to być coś, w czym czujesz się dobrze:)  Nie ma specjalnych wymagań dotyczących włosów. Najważniejsze jest, aby włosy były zadbane i pasowały do ubrania.

Ubrania na sesję zdjęciową

Najważniejszym warunkiem jest to, że lubisz swoje ubrania:)

 

Nie polecam przynoszenia ubrań z dużymi nadrukami i bardzo  kolorowych ubrań, ponieważ zwracają one na siebie całą uwagę.

 

Nie zapomnij także o kompatybilności między wszystkimi uczestnikami sesji zdjęciowej: nie musicie nosić tych samych ubrań, ale bardzo ważny jest podobny styl ubioru, a nie zbyt duża rozpiętość kolorów.

 

W przeciwnym razie ubraniem może być absolutnie wszystko: wszystkie możliwe spodnie, dżinsy, T-shirty i koszule, a także sukienki, spódnice, topy i bielizna. 

Można też użyć tkanin, koców, a nawet nagich zdjęć (uwielbiam fotografować nagość i jest to bardzo estetyczne).

 

Jeśli chodzi o obuwie, zalecenia są takie same: wygodna i pasująca do ubrania.

 

Przed każdą sesją zdjęciową omawiamy opcje ubioru, a w razie potrzeby sporządzam dodatkową listę odpowiednich strojów do wyboru.

 

Najważniejsze to być w kontakcie i nie krępować się pytać mnie o cokolwiek. Zawsze chętnie zobaczę zdjęcie tego, co wybraliście do sesji zdjęciowej i służę radą:)

Яндекс.Метрика